Choď na obsah Choď na menu
 


.....a takto to začalo

4. 11. 2012


....v utorok 30. 10. 2012 sa žiakom 3.D triedy vôbec nechcelo na prázdniny nakoľko  spolu so žiakmi 4. B sa prezliekli do Halloweenskych masiek  a spoločne strávili popoludnie  až do večera, najprv halloweenským programom, ktorí pripravili žiaci z II. stupňa ZŠ  vo vestibule školy, kde prišla aj telka........ a potom súťažami v rámci tried. Súťažiť už žačali dopoludnia spolu s zdobením tekvic a popoludní  v súťažení pokačovali . A ako súťažili, tak kuk....- LOV JABĹK, Súťaž o naj.....MÚMIU, TEKVICOVÉ KOLKY, PLETENIE PAVUČINY, HALLOWEENSKY NÁPOJ, HALLOWEENSKE ANGLICKÝ VÝRAZY.....

Súťažili v štyroch skupinách, víťazné skupiny boli ocenené!!!!! A čo pokračovalo potom, no Halloween diskotéka s predstavovaním masiek a  ich oceňovaním. Zabávala bola vynikajúca až do neskorého večera spolu s pohostením. 


 Nakoniec dostali diplomy za nebojácnosť a vytrvalosť za a s bohatými zážitkami odchádzali na jesenné  prádzniny..... 

 

 

no a v  Korzári o nás napísali......

 

http://humenne.korzar.sme.sk/c/6590329/deti-sa-strasidiel-neboja-halloween-party-si-uzili.html

 

 

Chcela by som poďakovať rodičom za občerstvenie a pohostenie,ktoré pripravili  počas Halloweenu . Tiež ďakujem rodičom za  tekvice, z kt. sme si  mohli spoločne so žiakmi pripraviť strašidielka.

Ďakujem za všetko

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky HALLOWEEN